28 éve a piacon
Közvetlen képviselet 7 országban
Ügyfelek több mint 100 országban
Támogatás a fejlesztéstől egészen a gyártásig

Ipari Ethernet

(39)

Aktív paraméterek

Tippünk:
  • A CTRL billentyűt nyomva tartva egyszerre több paramétert is kijelölhet, a szűrő pedig nem töltődik újra minden kattintás után.
  • A SHIFT billentyűt nyomva tartva egy tetszőleges értéktartomány választható ki.

Gyártó

Nem aktív paraméterek
Találatok: (39)
Keresés a listán:
Megjelenít:
kép típus / leírás Rakt. szám  besorolás  gyártó raktáron Beszállítói raktár ár/db. ÁFA nélkül
SPIDER Giga 2TX PoE EEC HIRSCHMANN SPIDER Giga 2TX PoE EEC new

Industrial Ethernet Rail Switch PoE

Adatlap: SPIDER_Giga_2TX_PoE_...

Ipari Ethernet

308522
S

HIRSCHMANN

raktáron 1 db
-

1 db-tól 79 900,00 Ft

2 db-tól 77 300,00 Ft

5 db-tól 69 800,00 Ft

10 db-tól 69 400,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
SPIDER-PL-20-05T1999999TY9HHHH HIRSCHMANN SPIDER-PL-20-05T1999999TY9HHHH new

Ethernet Switch- Unmanaged 5-port Premium

Adatlap: SPIDER_III_Premium_L...

Ipari Ethernet

308521
S

HIRSCHMANN

raktáron 2 db
-

1 db-tól 56 700,00 Ft

2 db-tól 54 800,00 Ft

5 db-tól 49 200,00 Ft

10 db-tól 48 200,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH HIRSCHMANN SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH new

Ethernet Switch- Unmanaged 5-port RJ45

Adatlap: SPIDER-SL-20-05T1999...

Ipari Ethernet

305101
S

HIRSCHMANN

raktáron 3 db
-

1 db-tól 28 100,00 Ft

2 db-tól 27 200,00 Ft

5 db-tól 25 900,00 Ft

10 db-tól 23 600,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH HIRSCHMANN SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH new

Ethernet Switch- Unmanaged 8-port RJ45

Adatlap: SPIDER_III_Standard_...

Ipari Ethernet

298860
S

HIRSCHMANN

raktáron 3 db
-

1 db-tól 38 500,00 Ft

2 db-tól 37 200,00 Ft

5 db-tól 33 200,00 Ft

10 db-tól 32 400,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
FL SWITCH SFN 16TX (2891933) PHOENIX CONTACT FL SWITCH SFN 16TX (2891933)

Ethernet Module 16 Ports TP-RJ45 Autocrossing

Adatlap: 2891933.pdf

Ipari Ethernet

234961
S

PHOENIX CONTACT

raktáron 2 db
-

1 db-tól 179 000,00 Ft

2 db-tól 174 000,00 Ft

5 db-tól 173 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
FL SWITCH SFN 8TX (2891929) PHOENIX CONTACT FL SWITCH SFN 8TX (2891929)

Industrial Ethernet Switch 8 TP RJ45

Adatlap: 2891929.pdf

Ipari Ethernet

236402
S

PHOENIX CONTACT

raktáron 2 db
-

1 db-tól 66 500,00 Ft

3 db-tól 59 000,00 Ft

10 db-tól 57 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
SPIDER 5TX HIRSCHMANN SPIDER 5TX

Industrial Ethernet Rail Switch 5 x 10/100BASE-TX

Adatlap: SPIDER_xTXxFX.pdf

Ipari Ethernet

113159
S

HIRSCHMANN

raktáron 0 db
Jelenleg raktáron 3 db
Ebből lefoglalt mennyiség 3 db
Elérhető 0 db
Amennyiben nincs raktáron elegendő mennyiség, kérem jelezze ezt belső értékesítőnknek, vagy kattintson ide: Árat lekérdez.
-

1 db-tól 43 100,00 Ft

2 db-tól 41 400,00 Ft

5 db-tól 37 200,00 Ft

10 db-tól 36 200,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
SPIDER 8TX HIRSCHMANN SPIDER 8TX

Industrial Ethernet Rail Switch 8 x 10/100BASE-TX 24Vdc/0,16A IP30

Adatlap: SPIDER_xTXxFX.pdf

Ipari Ethernet

131695
S

HIRSCHMANN

raktáron 3 db
-

1 db-tól 60 300,00 Ft

2 db-tól 58 300,00 Ft

5 db-tól 52 500,00 Ft

10 db-tól 51 500,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
758-915 WAGO 758-915

Bluetooth® ETHERNET gateway Wireless transmission link

Ipari Ethernet

278893
OP

WAGO

Megrendelésre
-

1 db-tól 143 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
758-916 WAGO 758-916

WLAN ETHERNET Gateway 2.4 GHz

Ipari Ethernet

278894
OP

WAGO

Megrendelésre
-

1 db-tól 166 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
758-917 WAGO 758-917

WLAN ETHERNET Gateway 5 GHz

Ipari Ethernet

278895
OP

WAGO

Megrendelésre
99 db
5-15 napon belül

1 db-tól 166 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-101 WAGO 852-101

Industrial-Switch 5 Ports 100Base-TX, black

Ipari Ethernet

283345
OP

WAGO

Megrendelésre
803 db
5-15 napon belül

1 db-tól 52 500,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-103 WAGO 852-103

Industrial-Switch 8 Ports 100Base-TX 2 Slots 100Base-FX, black

Ipari Ethernet

283346
OP

WAGO

Megrendelésre
539 db
5-15 napon belül

1 db-tól 113 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-103/040-000 WAGO 852-103/040-000

Industrial-Switch 8 Ports 100Base-TX 2 Slots 100Base-FX, black

Ipari Ethernet

283347
OP

WAGO

Megrendelésre
-

1 db-tól 113 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-104 WAGO 852-104

Industrial-Managed-Switch 7 Porst 100Base-TX 2 Slots 100Base-FX, black

Ipari Ethernet

283348
OP

WAGO

Megrendelésre
-

1 db-tól 349 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-104/040-000 WAGO 852-104/040-000

Industrial-Managed-Switch 7 Porst 100Base-TX 2 Slots 100Base-FX, black

Ipari Ethernet

283349
OP

WAGO

Megrendelésre
-

1 db-tól 349 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-1111 WAGO 852-1111

Industrial-ECO-Switch 5 Ports 1000Base-T, black

Ipari Ethernet

283350
OP

WAGO

Megrendelésre
-

1 db-tól 61 600,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-112 WAGO 852-112

Industrial-ECO-Switch 8 Ports 100Base-TX, black

Ipari Ethernet

283351
OP

WAGO

Megrendelésre
932 db
5-15 napon belül

1 db-tól 66 200,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-1305 WAGO 852-1305

Industrial-Managed-Switch 8-Port 1000BASE-T 4-Slot 1000BASE-SX/LX, metallic black

Ipari Ethernet

283352
OP

WAGO

Megrendelésre
367 db
5-15 napon belül

1 db-tól 313 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-201/107-030 WAGO 852-201/107-030

SFP module 30: 1310nm 100Base-FX Single-Mode LC 30 km

Ipari Ethernet

283354
OP

WAGO

Megrendelésre
59 db
5-15 napon belül

1 db-tól 82 100,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-303 WAGO 852-303

Industrial-Managed-Switch 8 Ports 100Base-TX 2-Slot 1000BASE-SX/LX, metallic black

Ipari Ethernet

283355
OP

WAGO

Megrendelésre
289 db
5-15 napon belül

1 db-tól 230 000,00 Ft

Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
852-102 WAGO 852-102

Ipari Ethernet

207371
O

WAGO

Megrendelésre
501 db
5-15 napon belül
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
852-1102 WAGO 852-1102

Ipari Ethernet

304237
O

WAGO

Megrendelésre
351 db
5-15 napon belül
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
852-111 WAGO 852-111

Ipari Ethernet

127568
O

WAGO

Megrendelésre
8500 db
5-15 napon belül
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
852-1112 WAGO 852-1112

Ipari Ethernet

304236
O

WAGO

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
ACA31 (942074001) HIRSCHMANN ACA31 (942074001)

Auto-configuration adapter, SD card with 512MB

Adatlap: ACA31.pdf

Ipari Ethernet

298019
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
BAT867-REUW99CU999AT199L999ZHXX.XX.XXXX HIRSCHMANN BAT867-REUW99CU999AT199L999ZHXX.XX.XXXX

Industrial Wireless LAN

Adatlap: BAT867-R.pdf

Ipari Ethernet

293730
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
ECON 3080BT-A (24 03 008 0000) HARTING ECON 3080BT-A (24 03 008 0000)

Ethernet Switch- Unmanaged 8-port RJ45 DIN

Adatlap: 24030080000.pdf

Ipari Ethernet

313723
O

HARTING

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
FL SWITCH SF 16TX (2832849) PHOENIX CONTACT FL SWITCH SF 16TX (2832849)

Ethernet Module 16 Ports TP-RJ45 Autocrossing

Adatlap: 2832849.pdf

Ipari Ethernet

158061
O

PHOENIX CONTACT

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
FL SWITCH SF 8TX (2832771) PHOENIX CONTACT FL SWITCH SF 8TX (2832771)

Ethernet Module 8 Ports TP-RJ45 Autocrossing

Ipari Ethernet

126189
O

PHOENIX CONTACT

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
FL SWITCH SFN 8GT (2891673) PHOENIX CONTACT FL SWITCH SFN 8GT (2891673)

Industrial Ethernet Switch 8 TP RJ45 1Gb

Adatlap: 2891673.pdf

Ipari Ethernet

307689
O

PHOENIX CONTACT

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
RS20-0800M2M2SDAEHH09.0. HIRSCHMANN RS20-0800M2M2SDAEHH09.0.

8 port Fast-Ethernet-Switch, managed, software Layer 2 Enhanced, f

Adatlap: UM_BasicConfig_L2E_R...

Ipari Ethernet

309418
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
RS20-1600T1T1SDAEHH09.0. HIRSCHMANN RS20-1600T1T1SDAEHH09.0.

16 port Fast-Ethernet-Switch, managed, software Layer 2 Enhanced,

Adatlap: UM_BasicConfig_L2E_R...

Ipari Ethernet

289395
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
RSB20-0800M2M2SAABHH (942014002) HIRSCHMANN RSB20-0800M2M2SAABHH (942014002)

Ethernet/Fast Ethernet-Switch 8 ports

Adatlap: 942014002.PDF

Ipari Ethernet

225973
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
RSB20-0800T1T1SAABHH HIRSCHMANN RSB20-0800T1T1SAABHH

Fast 8 ports Ethernet-Switch Industrial for DIN Rail

Ipari Ethernet

228018
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
RSPL20-08002Z6TT-SCCZ9HSE2SXX.X.XX (942 095-999) HIRSCHMANN RSPL20-08002Z6TT-SCCZ9HSE2SXX.X.XX (942 095-999)

Industrial Ethernet Rail Switch

Adatlap: RSPL20-30.pdf

Ipari Ethernet

207973
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
RSPL30-08022O7ZT-SCCZ9HSE2SXX.X.XX (942095999) HIRSCHMANN RSPL30-08022O7ZT-SCCZ9HSE2SXX.X.XX (942095999)

Industrial Ethernet Rail Switch

Adatlap: RSPL20-30.pdf

Ipari Ethernet

210235
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
SPIDER II 16TX EEC (942120001) HIRSCHMANN SPIDER II 16TX EEC (942120001)

Industrial Ethernet Rail Switch 16x10/100BASE-TX 24Vdc/0,41A

Adatlap: 942120001.pdf

Ipari Ethernet

207154
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
SPIDER II Giga 5T EEC HIRSCHMANN SPIDER II Giga 5T EEC

Industrial Ethernet Rail Switch

Adatlap: SPIDER_II_Giga_5T_EE...

Ipari Ethernet

302236
O

HIRSCHMANN

Megrendelésre
-
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez
Rendezés:
Mutat:

SPIDER Giga 2TX PoE EEC HIRSCHMANN  
SPIDER Giga 2TX PoE EEC new

Industrial Ethernet Rail Switch PoE

Ipari Ethernet

Cikkszám: 308522
Gyártó: HIRSCHMANN
raktáron 1 db
1 db-tól
2 db-tól
5 db-tól
10 db-tól
79 900,00 Ft
77 300,00 Ft
69 800,00 Ft
69 400,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

SPIDER-PL-20-05T1999999TY9HHHH HIRSCHMANN  
SPIDER-PL-20-05T1999999TY9HHHH new

Ethernet Switch- Unmanaged 5-port Premium

Ipari Ethernet

Cikkszám: 308521
Gyártó: HIRSCHMANN
raktáron 2 db
1 db-tól
2 db-tól
5 db-tól
10 db-tól
56 700,00 Ft
54 800,00 Ft
49 200,00 Ft
48 200,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH HIRSCHMANN  
SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH new

Ethernet Switch- Unmanaged 5-port RJ45

Ipari Ethernet

Cikkszám: 305101
Gyártó: HIRSCHMANN
raktáron 3 db
1 db-tól
2 db-tól
5 db-tól
10 db-tól
28 100,00 Ft
27 200,00 Ft
25 900,00 Ft
23 600,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH HIRSCHMANN  
SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH new

Ethernet Switch- Unmanaged 8-port RJ45

Ipari Ethernet

Cikkszám: 298860
Gyártó: HIRSCHMANN
raktáron 3 db
1 db-tól
2 db-tól
5 db-tól
10 db-tól
38 500,00 Ft
37 200,00 Ft
33 200,00 Ft
32 400,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

FL SWITCH SFN 16TX (2891933) PHOENIX CONTACT  
FL SWITCH SFN 16TX (2891933)

Ethernet Module 16 Ports TP-RJ45 Autocrossing

Ipari Ethernet

Cikkszám: 234961
Gyártó: PHOENIX CONTACT
raktáron 2 db
1 db-tól
2 db-tól
5 db-tól
179 000,00 Ft
174 000,00 Ft
173 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

FL SWITCH SFN 8TX (2891929) PHOENIX CONTACT  
FL SWITCH SFN 8TX (2891929)

Industrial Ethernet Switch 8 TP RJ45

Ipari Ethernet

Cikkszám: 236402
Gyártó: PHOENIX CONTACT
raktáron 2 db
1 db-tól
3 db-tól
10 db-tól
66 500,00 Ft
59 000,00 Ft
57 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

SPIDER 5TX HIRSCHMANN  
SPIDER 5TX

Industrial Ethernet Rail Switch 5 x 10/100BASE-TX

Ipari Ethernet

Cikkszám: 113159
Gyártó: HIRSCHMANN
raktáron 0 db
1 db-tól
2 db-tól
5 db-tól
10 db-tól
43 100,00 Ft
41 400,00 Ft
37 200,00 Ft
36 200,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

SPIDER 8TX HIRSCHMANN  
SPIDER 8TX

Industrial Ethernet Rail Switch 8 x 10/100BASE-TX 24Vdc/0,16A IP30

Ipari Ethernet

Cikkszám: 131695
Gyártó: HIRSCHMANN
raktáron 3 db
1 db-tól
2 db-tól
5 db-tól
10 db-tól
60 300,00 Ft
58 300,00 Ft
52 500,00 Ft
51 500,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

758-915 WAGO  
758-915

Bluetooth® ETHERNET gateway Wireless transmission link

Ipari Ethernet

Cikkszám: 278893
Gyártó: WAGO
1 db-tól
143 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

758-916 WAGO  
758-916

WLAN ETHERNET Gateway 2.4 GHz

Ipari Ethernet

Cikkszám: 278894
Gyártó: WAGO
1 db-tól
166 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

758-917 WAGO  
758-917

WLAN ETHERNET Gateway 5 GHz

Ipari Ethernet

Cikkszám: 278895
Gyártó: WAGO
99 db 5-15 napon belül
1 db-tól
166 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-101 WAGO  
852-101

Industrial-Switch 5 Ports 100Base-TX, black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283345
Gyártó: WAGO
803 db 5-15 napon belül
1 db-tól
52 500,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-103 WAGO  
852-103

Industrial-Switch 8 Ports 100Base-TX 2 Slots 100Base-FX, black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283346
Gyártó: WAGO
539 db 5-15 napon belül
1 db-tól
113 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-103/040-000 WAGO  
852-103/040-000

Industrial-Switch 8 Ports 100Base-TX 2 Slots 100Base-FX, black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283347
Gyártó: WAGO
1 db-tól
113 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-104 WAGO  
852-104

Industrial-Managed-Switch 7 Porst 100Base-TX 2 Slots 100Base-FX, black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283348
Gyártó: WAGO
1 db-tól
349 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-104/040-000 WAGO  
852-104/040-000

Industrial-Managed-Switch 7 Porst 100Base-TX 2 Slots 100Base-FX, black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283349
Gyártó: WAGO
1 db-tól
349 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-1111 WAGO  
852-1111

Industrial-ECO-Switch 5 Ports 1000Base-T, black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283350
Gyártó: WAGO
1 db-tól
61 600,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-112 WAGO  
852-112

Industrial-ECO-Switch 8 Ports 100Base-TX, black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283351
Gyártó: WAGO
932 db 5-15 napon belül
1 db-tól
66 200,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-1305 WAGO  
852-1305

Industrial-Managed-Switch 8-Port 1000BASE-T 4-Slot 1000BASE-SX/LX, metallic black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283352
Gyártó: WAGO
367 db 5-15 napon belül
1 db-tól
313 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-201/107-030 WAGO  
852-201/107-030

SFP module 30: 1310nm 100Base-FX Single-Mode LC 30 km

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283354
Gyártó: WAGO
59 db 5-15 napon belül
1 db-tól
82 100,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-303 WAGO  
852-303

Industrial-Managed-Switch 8 Ports 100Base-TX 2-Slot 1000BASE-SX/LX, metallic black

Ipari Ethernet

Cikkszám: 283355
Gyártó: WAGO
289 db 5-15 napon belül
1 db-tól
230 000,00 Ft
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad

852-102 WAGO  
852-102

Ipari Ethernet

Cikkszám: 207371
Gyártó: WAGO
501 db 5-15 napon belül
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

852-1102 WAGO  
852-1102

Ipari Ethernet

Cikkszám: 304237
Gyártó: WAGO
351 db 5-15 napon belül
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

852-111 WAGO  
852-111

Ipari Ethernet

Cikkszám: 127568
Gyártó: WAGO
8500 db 5-15 napon belül
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

852-1112 WAGO  
852-1112

Ipari Ethernet

Cikkszám: 304236
Gyártó: WAGO
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

ACA31 (942074001) HIRSCHMANN  
ACA31 (942074001)

Auto-configuration adapter, SD card with 512MB

Ipari Ethernet

Cikkszám: 298019
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

BAT867-REUW99CU999AT199L999ZHXX.XX.XXXX HIRSCHMANN  
BAT867-REUW99CU999AT199L999ZHXX.XX.XXXX

Industrial Wireless LAN

Ipari Ethernet

Cikkszám: 293730
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

ECON 3080BT-A (24 03 008 0000) HARTING  
ECON 3080BT-A (24 03 008 0000)

Ethernet Switch- Unmanaged 8-port RJ45 DIN

Ipari Ethernet

Cikkszám: 313723
Gyártó: HARTING
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

FL SWITCH SF 16TX (2832849) PHOENIX CONTACT  
FL SWITCH SF 16TX (2832849)

Ethernet Module 16 Ports TP-RJ45 Autocrossing

Ipari Ethernet

Cikkszám: 158061
Gyártó: PHOENIX CONTACT
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

FL SWITCH SF 8TX (2832771) PHOENIX CONTACT  
FL SWITCH SF 8TX (2832771)

Ethernet Module 8 Ports TP-RJ45 Autocrossing

Ipari Ethernet

Cikkszám: 126189
Gyártó: PHOENIX CONTACT
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

FL SWITCH SFN 8GT (2891673) PHOENIX CONTACT  
FL SWITCH SFN 8GT (2891673)

Industrial Ethernet Switch 8 TP RJ45 1Gb

Ipari Ethernet

Cikkszám: 307689
Gyártó: PHOENIX CONTACT
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

RS20-0800M2M2SDAEHH09.0. HIRSCHMANN  
RS20-0800M2M2SDAEHH09.0.

8 port Fast-Ethernet-Switch, managed, software Layer 2 Enhanced, f

Ipari Ethernet

Cikkszám: 309418
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

RS20-1600T1T1SDAEHH09.0. HIRSCHMANN  
RS20-1600T1T1SDAEHH09.0.

16 port Fast-Ethernet-Switch, managed, software Layer 2 Enhanced,

Ipari Ethernet

Cikkszám: 289395
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

RSB20-0800M2M2SAABHH (942014002) HIRSCHMANN  
RSB20-0800M2M2SAABHH (942014002)

Ethernet/Fast Ethernet-Switch 8 ports

Ipari Ethernet

Cikkszám: 225973
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

RSB20-0800T1T1SAABHH HIRSCHMANN  
RSB20-0800T1T1SAABHH

Fast 8 ports Ethernet-Switch Industrial for DIN Rail

Ipari Ethernet

Cikkszám: 228018
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

RSPL20-08002Z6TT-SCCZ9HSE2SXX.X.XX (942 095-999) HIRSCHMANN  
RSPL20-08002Z6TT-SCCZ9HSE2SXX.X.XX (942 095-999)

Industrial Ethernet Rail Switch

Ipari Ethernet

Cikkszám: 207973
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

RSPL30-08022O7ZT-SCCZ9HSE2SXX.X.XX (942095999) HIRSCHMANN  
RSPL30-08022O7ZT-SCCZ9HSE2SXX.X.XX (942095999)

Industrial Ethernet Rail Switch

Ipari Ethernet

Cikkszám: 210235
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

SPIDER II 16TX EEC (942120001) HIRSCHMANN  
SPIDER II 16TX EEC (942120001)

Industrial Ethernet Rail Switch 16x10/100BASE-TX 24Vdc/0,41A

Ipari Ethernet

Cikkszám: 207154
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

SPIDER II Giga 5T EEC HIRSCHMANN  
SPIDER II Giga 5T EEC

Industrial Ethernet Rail Switch

Ipari Ethernet

Cikkszám: 302236
Gyártó: HIRSCHMANN
Megrendelem:
  • Kosárba helyez
  • Árat lekérdez
  • A Kedvencekhez ad
  • Figyelemmel követés
  • Összehasonlításhoz hozzáad
Árat lekérdez

A cookie-k segítenek szolgáltatásaink nyújtásában, melyek igénybevételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
OK Adatlap