Elérhetőségek

Általános elérhetőség:
Nyitva tartás:
H-P: 8.00 - 16.00
 
+36 (46) 501 380

info@soselectronic.hu


A magyarországi fióktelep címe:

SOS electronic Kft.,
H-3527 Miskolc,
József Attila út 74.
(Személyes áruátvételre nincs lehetőség!)

Outlook - névjegy:  
SOSelectronic.vcf
 
Mobil - névjegy:  
QR kód nagyítása
Mi az a QR kód?
 
Számlázási adatok:

SOS electronic Kft.,
H-3527 Miskolc,
József Attila út 74.

Cégjegyzékszáma: 05-09-009706
Adószáma: 12858233-2-05

Banki elérhetőség:
Bank neve: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Bank címe: H-3530 Miskolc, Hunyadi u. 3.
Swift code: BACXHUHB
Számlaszám - HUF: 10918001- 00000004- 03150007
IBAN - HUF: HU45 1091 8001 0000 0004 0315 0007

Bejegyző cégbíróság neve:
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bíróság mint Cégbíróság

Itt megtalál minket:

GPS: N48.105325° E20.820276°
Térkép:
Térkép nagyítása

Az értékesítési osztály elérhetőségei



Üzleti igazgató

Kačírová Erika
kacirova@soselectronic.hu


ÉSZAK-NYUGAT MAGYARORSZÁG
DÉL MAGYARORSZÁG
NYUGAT MAGYARORSZÁG
KELET MAGYARORSZÁG


A nettó 5000.-ft alatti rendelések esetén lehetőségük van viszonteladónktól vásárolni, melyet az alábbi elérhetőségen találnak meg:

HESTORE elektronikai alkatrész áruház
www.hestore.hu
info@hestore.hu
+36 1 783 3436
+36 30 990 9343

ÚJ ÜGYFELEK

Belső értékesítő

Tomesz Adrienn
tomesz@soselectronic.hu
+36 30 555 6270
+36 (46) 501 380
(Napi ajánlatok, rendelések)

ÉSZAK-NYUGAT MAGYARORSZÁG

Üzletkötő

Virág Dávid
virag@soselectronic.hu
+36 30 555 6249
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Belső értékesítő

Monoki László
monoki@soselectronic.hu
+36 (46) 501 381
(Napi ajánlatok, rendelések)


DÉL MAGYARORSZÁG

Üzletkötő

Bartha Zoltán
bartha@soselectronic.hu
+36 30 393 9884
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Belső értékesítő

Tomesz Adrienn
tomesz@soselectronic.hu
+36 30 555 6270
+36 (46) 501 380
(Napi ajánlatok, rendelések)

KELET MAGYARORSZÁG

Üzletkötő

Gáll Imre
gall@soselectronic.hu
+36 30 555 6248
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Belső értékesítő

Magyarné Bartha Renáta
magyarne@soselectronic.hu
+36 (46) 501 384
(Napi ajánlatok, rendelések)


NYUGAT MAGYARORSZÁG

Üzletkötő

Gibárszki László
gibarszki@soselectronic.hu
+36 30 555 6260
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Belső értékesítő

Magyarné Bartha Renáta
magyarne@soselectronic.hu
+36 (46) 501 384
(Napi ajánlatok, rendelések)

Egyéb elérhetőségeink

Nemzetközi igazgató

Jan Sesztak
sesztak@soselectronic.com

Nemzetközi üzleti menedzser

Jan Michalko
michalko@soselectronic.com
+421 55 786 04 18

Beszerzési menedzser

Ivan Kozlay
kozlay@soselectronic.com
+421 55 786 04 21

Marketing menedzser

Rastislav Talarovic
talarovic@soselectronic.com

Gazdasági és pénzügyi menedzser

Renata Tancakova
tancakova@soselectronic.com

Webteam menedzser

Adrian Liptak
liptak@soselectronic.com

Humánerőforrás vezető

Maria Sesztakova
sesztakova@soselectronic.com

Kibocsátási menedzser

Ludmila Liptakova
liptakova@soselectronic.com
Hibajelentés

Min változtatna? Talált valami hibát? Vagy szeretne hozzászólni? Ossza meg velünk, az értékes hozzászólásokat megjutalmazzuk. Elég, ha saját szavaival körbeírja a hibát, vagy hozzászólást és megadja elérhetőségét. Köszönjük.

Elérhetőségek

A cookie-k segítenek szolgáltatásaink nyújtásában, melyek igénybevételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
OK Adatlap