Elérhetőségek

+36 (46) 501 380

info@soselectronic.hu
Általános elérhetőség:
Nyitva tartás:
H-P: 8.00 - 16.00
 

Számlázási adatok:

SOS electronic Kft.,
H-3527 Miskolc,
József Attila út 74.

Cégjegyzékszáma: 05-09-009706
Adószáma: 12858233-2-05

Bejegyző cégbíróság neve:
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bíróság mint Cégbíróság
Banki elérhetőség:
Bank neve: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Bank címe: H-3530 Miskolc, Hunyadi u. 3.
Swift code: BACXHUHB
Számlaszám - HUF: 10918001- 00000004- 03150007
IBAN - HUF: HU45 1091 8001 0000 0004 0315 0007

A magyarországi fióktelep címe:

SOS electronic Kft.,
H-3527 Miskolc,
József Attila út 74.
(Személyes áruátvételre nincs lehetőség!)

Térkép:


Térkép nagyítása

GPS

N48.105325° E20.820276°

Outlook - névjegy:

SOSelectronic.vcf
 

Mobil - névjegy:

QR kód nagyítása
Mi az a QR kód?
 
A nettó 5000.-ft alatti rendelések esetén lehetőségük van viszonteladónktól vásárolni, melyet az alábbi elérhetőségen találnak meg:
HESTORE elektronikai alkatrész áruház
www.hestore.hu
info@hestore.hu
+36 1 783 3436
+36 30 990 9343

NYUGAT-MAGYARORSZÁG

Értékesítési asszisztens

Maletz Tamás
tamas.maletz@soselectronic.hu
+36 30 752 7979
+36 (46) 501 381
(Napi ajánlatok, rendelések)

Üzletkötő

Virág Dávid
virag@soselectronic.hu
+36 30 555 6249
(Projekt ajánlatok, rendelések)

KELET-MAGYARORSZÁG

Értékesítési asszisztens

Magyarné Bartha Renáta
magyarne@soselectronic.hu
+36 30 628 1412
+36 (46) 501 384
(Napi ajánlatok, rendelések)

Üzletkötő

Monoki László
monoki@soselectronic.hu
+36 30 555 6260
(Projekt ajánlatok, rendelések)



DÉL-MAGYARORSZÁG

Értékesítési asszisztens

Kériné Orgován Rita
rita.kerine@soselectronic.hu
+36 30 555 6270
+36 (46) 501 383
(Napi ajánlatok, rendelések)


Üzletkötő

Bartha Zoltán
bartha@soselectronic.hu
+36 30 393 9884
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Nemzetközi igazgató

Jan Sesztak
sesztak@soselectronic.com

Nemzetközi üzleti menedzser

Jan Michalko
michalko@soselectronic.com
+421 55 786 04 18

Beszerzési menedzser


Jozef Jarábek
jozef.jarabek@soselectronic.com

Gazdasági és pénzügyi menedzser

Renata Tancakova
tancakova@soselectronic.com

Marketing menedzser

Jozef Verbovský
jozef.verbovsky@soselectronic.com

Humánerőforrás vezető

Maria Sesztakova
sesztakova@soselectronic.com

Kibocsátási menedzser

Ludmila Liptakova
liptakova@soselectronic.com

Logistics Department Manager


Anna Varga
anna.varga@soselectronic.com
+421 918 808 158

Egyetért a sütik tárolásával?
Üdvözöljük az SOS electronic weboldalán. Mielőtt belépne online világunkba, szeretnénk megkérni, hogy engedélyezze, hogy sütiket (cookie) tároljunk böngészőjében. Hozzájárulása segít abban, hogy hibamentesen nézhesse meg oldalunkat, mérjük annak teljesítményét és egyéb statisztikákat készíthessünk. Mindemellett termékeinket és szolgáltatásainkat szó szerint személyre szabottan tudjuk így kínálni. Harmadik felek számára is biztosítunk sütiket. Nálunk azonban biztonságban érezheti magát.
A weboldal megfelelő működése
Stabilabb műszaki ellenőrzés
Jobb marketing ajánlat

Bővebben a sütikről
Bővebben a személyes adatok kezeléséről