Maradjak bejelentkezve

Kosár [
0
]

Elérhetőség

Általános elérhetőség:
Nyitva tartás:
H-P: 8.30 - 16.00
 
+36 (46) 501 380

info@soselectronic.hu


A magyarországi fióktelep címe:

SOS electronic Kft.,
H-3527 Miskolc,
József Attila út 74.
(Személyes áruátvételre nincs lehetőség!)

Outlook - névjegy:  
SOSelectronic.vcf
 
Mobil - névjegy:  
QR kód nagyítása
Mi az a QR kód?
 
Számlázási adatok:

SOS electronic Kft.,
H-3527 Miskolc,
József Attila út 74.

Cégjegyzékszáma: 05-09-009706
Adószáma: 12858233-2-05

Banki elérhetőség:
Bank neve: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Bank címe: H-3530 Miskolc, Hunyadi u. 3.
Swift code: BACXHUHB
Számlaszám - HUF: 10918001- 00000004- 03150007
IBAN - HUF: HU45 1091 8001 0000 0004 0315 0007

Bejegyző cégbíróság neve:
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bíróság mint Cégbíróság

Itt megtalál minket:

GPS: N48.105325° E20.820276°
Térkép:
Térkép nagyítása

Az értékesítési osztály elérhetőségei



Üzleti igazgató

Kačírová Erika
kacirova@soselectronic.hu


Kapcsolat mobilra:


     ÉSZAK-NYUGAT MAGYARORSZÁG
     DÉL MAGYARORSZÁG
     NYUGAT MAGYARORSZÁG
     KELET MAGYARORSZÁG


A nettó 5000.-ft alatti rendelések esetén lehetőségük van viszonteladónktól vásárolni, melyet az alábbi elérhetőségen találnak meg:

HESTORE elektronikai alkatrész áruház
www.hestore.hu
info@hestore.hu
+36 1 783 3436
+36 30 990 9343

ÚJ ÜGYFELEK

Belső értékesítő

Tomesz Adrienn
tomesz@soselectronic.hu
+36 30 555 6270
+36 (46) 501 380
(Napi ajánlatok, rendelések)
Kapcsolat mobilra:

ÉSZAK-NYUGAT MAGYARORSZÁG     

Üzletkötő

Virág Dávid
virag@soselectronic.hu
+36 30 555 6249
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Kapcsolat mobilra:

Belső értékesítő

Monoki László
monoki@soselectronic.hu
+36 (46) 501 381
(Napi ajánlatok, rendelések)

Kapcsolat mobilra:

DÉL MAGYARORSZÁG     

Üzletkötő

Bartha Zoltán
bartha@soselectronic.hu
+36 30 393 9884
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Kapcsolat mobilra:

KELET MAGYARORSZÁG     

Üzletkötő

Gáll Imre
gall@soselectronic.hu
+36 30 555 6248
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Kapcsolat mobilra:

Belső értékesítő

Magyarné Bartha Renáta
magyarne@soselectronic.hu
+36 (46) 501 384
(Napi ajánlatok, rendelések)

Kapcsolat mobilra:

NYUGAT MAGYARORSZÁG     

Üzletkötő

Gibárszki László
gibarszki@soselectronic.hu
+36 30 555 6260
(Projekt ajánlatok, rendelések)

Kapcsolat mobilra:

Egyéb elérhetőségeink

Nemzetközi igazgató

Jan Sesztak
sesztak@soselectronic.com


Kapcsolat mobilra:

Nemzetközi üzleti menedzser

Jan Michalko
michalko@soselectronic.com
+421 55 786 04 18

Kapcsolat mobilra:

Beszerzési menedzser

Ivan Kozlay
kozlay@soselectronic.com
+421 55 786 04 21

Kapcsolat mobilra:

Marketing menedzser

Rastislav Talarovic
talarovic@soselectronic.com


Kapcsolat mobilra:

Gazdasági és pénzügyi menedzser

Renata Tancakova
tancakova@soselectronic.com


Kapcsolat mobilra:

Webteam menedzser

Adrian Liptak
liptak@soselectronic.com


Kapcsolat mobilra:

Humánerőforrás vezető

Maria Sesztakova
sesztakova@soselectronic.com


Kapcsolat mobilra:

Kibocsátási menedzser

Ludmila Liptakova
liptakova@soselectronic.com


Kapcsolat mobilra:
A cookie-k segítenek szolgáltatásaink nyújtásában, melyek igénybevételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információ